MOMO BEBEKÖY, BEBEK

Bebeköy’de ormanlık arazi içinde, şahane Boğaz manzaralı, iki katlı tarihi bir binada yer alan Momo Bebeköy, sıcak ve konforlu mimarisiyle sizi evinizdeymiş hissi veriyor.

Sabah kahvaltı ile kapılarını açan işletme akşamüzeri bar ve restoran, gecenin geç saatlerinde de kulüp olarak hizmet veriyor. Menü ünlü İtalyan şef Carlo Bernardini imzalı ve Pazartesi günü hariç haftanın altı günü hizmet vermekte Momo Bebeköy.


Momo, açıldığı gün itibarı ile ilgi odağı olmuş durumda. En önemli özelliği “yarattığı gizem” ve “biraz zor bulunabilme” durumu, gizli mekan konseptini uygulamaya çalışıyorlar gibi. Telefon numaralarını bir gün öncesinden aramış olmama rağmen ulaşamadım kendilerine ve ertesi gün şansımı denemek istedim ve rezervasyonsuz olarak da gelen misafirlerini yer durumuna göre içeriye kabul ettiler. .

Kahvaltısı lezzetli malzeme kalitesi güzel fakat fiyatların yüksek olduğunu belirtmemde fayda var. Ormanlık bir alan içerisinde boğaz manzarasına sahip bir mekanı göz önünde bulundurursak onu da kısmen kabullenebiliriz bence. Hafta sonu için ister Kahvaltı veya yemek yada gece eğlelenmek için Momo Bebeköy’ü alternatifler arasına almanızı öneririm. Mutlu Hafta Sonları 🙋🏻‍♂️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.