Büyüleyici lezzetleri ile Five O’Clock Kitchen

29 Ekim tatilini hafta sonu ile birleştirmenin verdiği rahatlıkla pazartesi günü sendromsuz bir şekilde @sinem_eksioglu sahip olduğu @fiveoclock_kitchen da harika bir kahvaltı yaptık üstelik kahvaltı servisinin bitmiş olmasına rağmen bize kıymadılar ve bu şık ve leziz sofrayı hazırladılar.

Personelin servis kalitesi, mekanın dekorasyonu, tabakların sunumu her şeyi ile sizi kendisine beğendiren bir mekan, hal böyle olunca da tadına doyulmaz güzellikler ortaya çıkıyor… Hafta içi ve hafta sonu farklı olmak üzere iki kahvaltı menüsü yer almakta. Hafta içi serpme şeklinde sizin seçimlerinize göre hazırlanan bir kahvaltı masanıza geliyor sabah saat 07:00 ile 11:30 arası servis edilmekte. Hafta sonu ise brunch menüsü set menü olarak yer almakta bu da saat 09:00 ila 15:00 arasında servis edilmekte.

Ekranda gördükleriniz bizim serpme kahvaltı menüsünden seçtiklerimiz, Kahvaltı tabağı, Bakery Sepeti ve Otlu-Ezine Peynirli Omlet. Kahvaltı tabağının içinde yer alan Antep fıstıklı bal & kaymak ve üzerine çilek serpilerek servis edilen lor peynirine bayıldım çok güzel dokunuşlar yapılarak nefis lezzetler yaratılmış.

Kısaca kahvaltıdan çok memnun ayrılmış birisi olarak eminim ki pastaları ve yemekleri de damakları şenlendirecek güzelliktedir bir sonraki ziyaretimde mutlaka deneyeceğim.

Eğer hala kahvaltı planları yapılmadıysa Five O’Clock Kitchen’ı tavsiye ederim 👌🏻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.