Arnavutköy’ün dar sokaklarında yeşil ahşap dış cephesi ve fuşya rengi tenteleri ile dikkatiniz çeken @missdeliciousbakery içeriye adım attığınız anda o tatlıları gördüğünüzde tüm ürünlerin tadına bakmak isteğinde oluyorsunuz, en azından bende böyle oldu ??

Ayşe Kanburoğlu ve Özge Kanburoğlu iki kız kardeş son yılların popüler semti Arnavutköy’de şirin, sevimli butik bir pastane açmışlar.

Öncelikle tüm ürünler günlük olarak üretiliyor ve malzeme seçimine özen gösteriliyor. Kaliteli seçin bu malzemelerde ürünlerin lezzetine yansımış bulunuyor.

Şef Ayşe Kanburoğlu Londra’da aldığı eğitimini Miss Delicious Bakery’de uygulayarak hem göze hem damak zevkine uygun çeşit çeşit nefis bir tatlı menüsü oluşturmuş.

Bir çok lezzettin tadına baktım ama benim en çok beğendiğim Oreo’lu pasta ve Pave oldu ?? Pave’nin içeriğinde; süt reçeli, ganaj, çilek, oreo, beyaz çikolata kreması bulunuyor. Fiyatı 15 ₺ Bütün pastalardan almak isteseniz ise 6-8 kişilik pastaların fiyatları 90 ₺. Ayrıca bu pastaları İstanbul içinde adresinize teslim edebiliyorlar.

Tavsiyem bu leziz tatların tadına bakmanız sonrasında ise Arnavutköy sahilde yürüyüş yapmanız zira ihtiyacınız olacak ?

Şimdiden Afiyet Olsun

Snapchat : nevzatmurat


Miss Delicious Bakery

Adres :

Arnavutköy Mahallesi, Beyazgül Caddesi, No 28, Beşiktaş, İstanbul

Telefon :

0212 257 50 00