P.F. Chang’s, 1993 yılında kurulmuş, merkezi ABD- Arizona’da bulunan ve dünya genelinde 225’ten fazla restoranıyla hizmet veren Chine Bistro markası.

2102 yılından bu yana Etiler’in işlek caddesi Nispetiye’de yer alan P.F. Chang’s China Bistro lezzetleri, dekorasyonu, servisi, girişinde misafirlerini karşılayan üç buçuk metre yüksekliğindeki heybetli atlarıyla İstanbul’un favori Uzak Doğu mekanlarından biri olmaya aday.

Devasa bir mekan olmasına rağmen her zaman tıklım tıklım dolu P.F. Chang’sFarklı ve zengin sosları, mekanın dekorasyonu ve havası, P.F. Chang’s‘i bu kadar popüler yapan özelliklerin başında geliyor. Rezervasyon yapmadan gitmenizi pek önermiyoruz ama eğer yemekten önce bir şeyler içmek isterseniz masanız hazırlanana kadar barda bekleyebilirsiniz.

P.F. Chang’s‘in en popüler yemeği, başlangıçlardan Dynamite Shrimp. Panelenmiş karidesler, acılı baharatlı mayonezli bir sos ile hazırlanıyor. Gerçekten harika bir lezzet mutlaka sipariş vermelisiniz. Salt & Pepper Calamari ve Sichuan Style Asparagusrar diğer popüler başlangıç ürünleri P.F. Chang’s‘ın.

Ana yemeklerden Orange Peel Chicken ve Mongolian Beef sizi lezzet bakımından mutlu ediyor. Hem et hem de tavuk yumuşacık pişmiş ve soslarıyla büyük uyum içindeler.

P.F.Chang’s’in evlere servisi yok. Fakat porsiyonlar biraz büyük olmasından dolayı dilerseniz arta kalanları paket yaptırabilirsiniz.

Kısaca P.F. Chang’s gitmeye değer bir restoran.

Afiyet Olsun..

P.F. Chang’s Etiler :

Adres:

Nispetiye Caddesi No: 94 (Eski Teknosa) Etiler – Beşiktaş, Istanbul

Tel:

0212 358 2526