Ev yapımı özel sosu, ekmeği ve etiyle Jumbo Burger, 1977’den beri  İstanbulu’un Anadolu yakasında Çiftehavuzlar’da hizmet veriyor. Burger seviyor ve değişik lezzetler arıyorsanız mutlaka Jumbo Burger’in menüsünü denemenizi öneriyoruz.

Öncelikle tüm burgerlerin çok lezzetli ve her damak tadına uygun çeşitler olduğunu belirtelim. Sonrasında da eğer seçiminiz 2 katlı burgerlerden olacaksa size uyarımız yiyebilmek için epey bir efor ve emek harcayacak olmanız ama emin olun gerek özel sosunun lezzeti gerek görüntüsünün ihtişamı her şeye değer nitelikte.

Bizim siparişimiz Daytona Burger ve Big Cheeseburger. Yanında da tabi nefis ev yapımı mayonez ve ketçapıyla patates kızartması oldu.

jumbo_burger_patates   jumbo_burger_patates

Burgerlerden önce hemen yazımıza patates kızartmasıyla başlıyoruz. Jumbo Burger üretimi ketçap ve mayonez’in tadı patates kızartmasının önüne geçiyor. Koyu kıvamlı ve şekerli tadıyla çok farklı bir mayonez ve ketçap karşılıyor sizi. 

daytona_burger

Daytona Burger:

Menüdeki tercihlerimizden biri Daytona Burger; Izgara sosis, dilimlenmiş biftek, domates, yeşillik, eritilmiş peynir ve soyalı soslar ile hazırlanan bu dev burger,  Jumbo Burger‘in en lezzetli burgerleri arasında yer almakta mutlaka denemelisiniz.

bigcheese

Big Cheeseburger:

Diğer tercihimiz ise Big Cheeseburger; Duble köfte, domates, yeşillik, pişmiş soğan, eritilmiş peynir ve özel sosyal ile sunuluyor. Ekmeği diğer burgerlere göre daha geniş ve köftesi daha büyük. Bol bir iç malzemesi var, ekmeği yumuşak ve lezzetli. 

Biz beğendik yediklerimizi, bize göre İstanbul’da burger dendiğinde akla gelecek olan mekanlardan biri Jumbo Burger. Fiyatlara gelince ortalamanın biraz üzerinde.

Afiyet olsun.

Jumbo Burger:

Adres:

Cemil Topuzlu Cad. No:51 Göztepe

Telefon:

0216 369 49 70